Groundlist

  1.  19-05-91  KV Mechelen – RSC Anderlecht 1-1  (Achter de Kazerne)
  2.  13-08-96  RSC Anderlecht – Newcastle United 1-2  (Constant Vanden Stockstadion)
  3.  01-06-97  Germinal Ekeren – RSC Anderlecht 4-2  (Koning Boudewijnstadion)
  4.  29-07-98  RSC Anderlecht – Tiligul Tiraspol 5-0   (Constant Vanden Stockstadion)
  5.  25-08-98  RSC Anderlecht – NK Osijek 2-0  (Constant Vanden Stockstadion)
  6.  02-11-99  Bologna – RSC Anderlecht 3-0  (Stadio Renato dall’Ara)
  7.  06-02-00  RSC Anderlecht – Club Brugge 1-1   (Constant Vanden Stockstadion)
  8.  08-04-00  Westerlo – RSC Anderlecht 5-0  (Het Kuipje)
  9.  22-11-00  RSC Anderlecht – SS Lazio 1-0  (Constant Vanden Stockstadion)
  10.  27-01-02  Borussia Dortmund – Hertha Berlijn 3-1  (Westfalenstadion)
  11.  16-05-02  ADO Den Haag – Excelsior Rotterdam 1-2  (Zuiderpark Stadion)
  12.  10-12-03  Bayern München – RSC Anderlecht 1-0  (Olympiastadion)
  13.  02-11-04  Werder Bremen – RSC Anderlecht 5-1  (Weserpark)
  14.  07-05-05  Everton – Newcastle United 2-0  (Goodison)
  15.  24-08-05  Slavia Praag – RSC Anderlecht 0-2  (Stadion Evžena Rošického)
  16.  21-02-06  Benfica – Liverpool 1-0  (Estádio da Luz)
  17.  08-03-06  Liverpool – Benfica 0-2 (Anfield)
  18.  25-04-10  Lierse SK – Waasland Beveren 2-0  (Herman Vanderpoortenstadion)
  19.  21-09-11  Standard Luik – Hoogstraten 8-2  (Sclessin)
  20.  19-07-13  Lierse SK – Vitesse 2-1  (Herman Vanderpoortenstadion)
  21.  14-11-13  België – Colombia 0-2 (Koning Boudewijnstadion)
  22.  24-11-13  Manchester City – Tottenham 6-0  (Etihad Stadium)
  23.  01-12-13  Lierse SK – Standard Luik 0-5  (Herman Vanderpoortenstadion)
  24.  07-12-13  Lierse SK – AA Gent 1-3  (Herman Vanderpoortenstadion)
  25.  10-12-13  Bayern München – Manchester City 2-3  (Alianz Arena)
  26.  26-12-13  Lierse SK – KV Mechelen 3-0  (Herman Vanderpoortenstadion)
  27.  29-12-13  Leicester City – Bolton Wanderers 5-3  (King Power Stadium)
  28.  18-02-14  Bayer Leverkusen – PSG 0-4  (BayArena)
  29.  28-04-14  Fortuna Sittard – De Graafschap 1-4  (Offermans Joosten Stadion)
  30.  18-05-14  RSC Anderlecht – Lokeren 3-1  (Constant Vandenstockstadion)
  31.  01-07-14  Jeunesse d’Esch – FC Dundalk 0-2  (Stade de la Frontière)
  32.  09-08-14  Lierse SK – Moeskroen 2-2  (Herman Vanderpoortenstadion)
  33.  13-08-14  Antwerp – OH Leuven 1-2  (Bosuil)
  34.  03-09-14  Antwerp – Racing Mechelen 0-0  (Bosuil)
  35.  13-09-14  Lierse SK – RSC Anderlecht 2-2  (Herman Vanderpoortenstadion)
  36.  26-09-14  St. Patrick’s Athletic – Shamrock Rovers 1-1  (Richmond Park)
  37.  01-10-14  RSC Anderlecht – Borussia Dortmund 0-3  (Constant Vanden Stockstadion)
  38.  05-10-14  VC Kessel – KSC Maccabi 2-3  (A-Terrein)
  39.  10-10-14  België – Andorra 6-0  (Koning Boudewijnstadion)
  40.  11-10-14  KFCO Beerschot Wilrijk – KFC Sint Lenaarts 2-0  (Het Kiel)
  41.  19-10-14  KFC Ranst – KFC Lint 2-0  (Gemeentelijk Sportcentrum)
  42.  22-10-14  RSC Anderlecht – Arsenal 1-2  (Constant Vanden Stockstadion)
  43.  24-10-14  Lierse SK – KV Mechelen 0-1  (Herman Vanderpoortenstadion)
  44.  26-10-14  Olympic Deurne – KFC Ranst 1-3  (Willem Lemmensstadion)
  45.  02-11-14  Lierse SK – AA Gent 0-1  (Herman Vanderpoortenstadion)
  46.  21-11-14  Brentford – Fulham 2-1  (Griffin Park)
  47.  23-11-14  Crystal Palace – Liverpool FC 3-1  (Selhurst Park)
  48.  26-11-14  RSC Anderlecht – Galatasaray 2-0  (Constant Vanden Stockstadion)
  49.  29-11-14  RSC Anderlecht – Club Brugge 2-2  (Constant Vanden Stockstadion)
  50.  01-12-14  RKC Waalwijk – MVV Maastricht 0-1  (Mandemakers Stadion)
  51.  09-12-14  Borussia Dortmund – RSC Anderlecht 1-1  (Signal Iduna Park)
  52.  10-12-14  AS Roma – Manchester City 0-2  (Stadio Olimpico)
  53.  13-12-14  Lierse SK – Westerlo 3-3  (Herman Vanderpoortenstadion)
  54.  17-12-14  Borussia Mönchengladbach – Werder Bremen 4-1  (Borussia Park)
  55.  04-01-15  USL Dunkerque – Stade Rennes 1-2  (Stade Marcel Tribut)
  56.  10-01-15  KV Turnhout – RFC Kelmis 2-2  (Stadsparkstadion)
  57.  12-01-15  Valenciennes FC – FC Sochaux-Montbéliard 1-2  (Stade du Hainaut)
  58.  17-01-15  Wigan Athletic – Blackburn Rovers 1-1  (DW Stadium)
  59.  18-01-15  FC United of Manchester – Nantwich Town FC 2-1  (Bower Fold)
  60.  24-01-15  Lierse SK – Waasland Beveren 1-1  (Herman Vanderpoortenstadion)
  61.  25-01-15  Roda JC – Fortuna Sittard 1-3  (Parkstad Limburg Stadion)
  62.  30-01-15  Fortuna Sittard – Achilles ’29 0-0  (Offermans Joosten Stadion)
  63.  31-01-15  FC Twente – SC Cambuur 2-1  (De Grolsch Veste)
  64.  01-02-15  MVV Maastricht – Roda JC 3-1  (De Geusselt)
  65.  01-02-15  Lierse SK – Standard 2-3  (Herman Vanderpoortenstadion)
  66.  03-02-15  NAC – PSV 0-2  (Rat Verlegh Stadion)
  67.  04-02-15  Borussia Dortmund – Augsburg 0-1  (Signal Iduna Park)
  68.  07-02-15  Everton – Liverpool 0-0  (Goodison)
  69.  15-02-15  SC Cambuur – Heerenveen 2-1  (Cambuurstadion)
  70.  22-02-15  KV Mechelen – Lierse SK 2-1 (Achter de Kazerne)
  71.  26-02-15  Borussia Mönchengladbach – FC Sevilla 2-3  (Borussia Park)
  72.  28-02-15  Hannover 96 – VfB Stuttgart 1-1  (HDI Arena)
  73.  01-03-15  Sankt Pauli – Erzgebirge Aue 0-0  (Millerntor-Stadion)
  74.  01-03-15  Werder Bremen – Wolfsburg 3-5  (Weserstadion)
  75.  13-03-15  Helmond Sport – FC Eindhoven 2-3  (Lavans Stadion)
  76.  14-03-15  KFCO Beerschot Wilrijk – Esperanza Pelt 4-0  (Het Kiel)
  77.  21-03-15  vv Katwijk – Quick Boys 1-1  (De Krom)
  78.  22-03-15  Club Brugge – RSC Anderlecht 2-1  (Koning Boudewijnstadion)
  79.  28-03-15  Nederland – Turkije 1-1  (Amsterdam ArenA)
  80.  06-04-15  vv Opperdoes – vv Reiger Boys 2-2  (Complex Sportlaan)
  81.  07-04-15  Fortuna Köln – Viktoria Köln 0-2  (Südstadion)
  82.  10-04-15  Bohemians 1905 – Banik Ostrava 0-2  (Ďolíček)
  83.  11-04-15  Sparta Praag – Slavia Praag 2-1  (Generali Arena)
  84.  12-04-15  Meteor Praag VIII – Bohemians Praag 0-1  (Fotbalový areál Liben)
  85.  16-04-15  Wolfsburg – Napoli 1-4  (Volkswagen Arena)
  86.  25-04-15  Antwerp – RAEC Mons 1-0  (Bosuil)
  87.  02-05-15  1.FC Saarbrücken – Hessen Kassel 2-0  (Ludwigspark)
  88.  02-05-15  FC Basel – Grasshoppers Zürich 2-1  (St. Jakob Park)
  89.  07-05-15  KAS Eupen – Lierse SK 0-1  (Kehrwegstadion)
  90.  10-05-15  Lierse SK – SK Lommel 4-2  (Herman Vanderpoortenstadion)
  91.  14-05-15  Lierse dames – Club Brugge dames 2-1 nv  (Freethielstadion)
  92.  14-05-15  Lierse SK – OH Leuven 1-2  (Herman Vanderpoortenstadion)
  93.  20-05-15  Lierse SK – KAS Eupen 1-3  (Herman Vanderpoortenstadion)
  94.  24-05-15  Lommel United – Lierse SK 3-1  (Soevereinstadion)
  95.  31-05-15  Differdange 03* – F91 Dudelange 1-1 *wns  (Stade Josy Barthel)
  96.  07-06-15  Frankrijk – België 3-4  (Stade de France)
  97.  13-06-15  Ierland – Schotland 1-1  (Aviva Stadium)
  98.  04-07-15  Lyra TSV – Lierse SK 0-4  (Stadion Doelvelden)
  99.  09-07-15  F91 Dudelange – UCD AFC 2-1  (Stade Jos Nosbaum)
  100.  11-07-15  KFC Antonia – Antwerp 0-3  (A-Terrein)
  101.  16-07-15  Sporting Charleroi – Beitar Jeruzalem 5-1  (Stade du Pays)
  102.  23-07-15  Feyenoord – Southampton 0-3  (De Kuip)
  103.  28-07-15  Lierse SK – RSC Anderlecht 1-0  (Herman Vanderpoortenstadion)
  104.  01-08-15  VfL Bochum – MSV Duisburg 3-0  (RewirpowerStadion)
  105.  02-08-15  KFC Duffel* – FC Mariekerke 1-1 *wns  (Gemeentelijk Sportcentrum)
  106.  06-08-15  Vitesse – Southampton 0-2  (GelreDome)
  107.  09-08-15  KVV Coxyde – Lierse SK 1-1  (Herni Houtsaegerstadion)
  108.  10-08-15  SC Telstar – RKC Waalwijk 1-1  (Telstar Stadion)
  109.  15-08-15  Tottenham Hotspur – Stoke City 2-2  (White Hart Lane)
  110.  21-08-15  Sint Truiden – Racing Genk 3-1  (Stayen)
  111.  24-08-15  Achilles ’29 – FC Oss 1-0  (Sportpark De Heikant)
  112.  25-08-15  Alemannia Aachen – FC Kray 1-0  (Neuer Tivoli)
  113.  26-08-15  Bayer Leverkusen – Lazio Rome 3-0  (BayArena)
  114.  28-08-15  Willem II – NEC 0-1  (Koning Willem II Stadion)
  115.  29-08-15  1.FC Köln – SV Hamburger 2-1  (RheinEnergieStadion)
  116.  29-08-15  Heracles Almelo – FC Twente 2-0  (Polman Stadion)
  117.  30-08-15  KVC Westerlo – RSC Anderlecht 0-3  (Het Kuipje)
  118.  04-09-15  Rot-Weiss Essen – Wegberg Beeck 1-0  (Stadion Essen)
  119.  07-09-15  Polen – Gibraltar 8-1  (Stadion Narodowy)
  120.  17-09-15  FC Groningen – Olympique Marseille 0-3  (Euroborg Stadion)
  121.  22-09-15  OJC Rosmalen – Sparta Rotterdam 3-4 nv  (De Groote Wielen)
  122.  22-09-15  PSV Eindhoven – SC Cambuur 3-2  (Philips Stadion)
  123.  24-09-15  RKC Waalwijk – Helmond Sport 1-2  (Mandemakers Stadion)
  124.  26-09-15  Liverpool – Aston Villa 3-2  (Anfield)
  125.  01-10-15  AZ Alkmaar – Athletic Club 2-1  (AFAS Stadion)
  126.  02-10-15  FC Dordrecht – Jong Ajax 0-1  (Krommedijk)
  127.  05-10-15  MSV Duisburg – SC Paderborn 07 1-0  (Schauinsland-Reisen-Arena)
  128.  10-10-15  Gew. Res. Brecht A – Gew. Res. KFC Sint Lenaarts A  2-0  (Wemertstadion)
  129.  10-10-15  KSK Brecht – Heibos KSV 2-1  (Wemertstadion)
  130.  22-10-15  Schalke 04 – Sparta Praag 2-2  (Veltins Arena)
  131.  24-10-15  KFC Horendonk – KFC Nieuwmoer 1-6  (Complex Horendonk)
  132.  27-10-15  Sporting Lokeren – AA Gent 1-2  (Daknam)
  133.  28-10-15  FC Utrecht – FC Groningen 5-3 nv  (Galgenwaard)
  134.  01-11-15  KSC Maccabi – Tubantia Borgerhout 1-0  (Maccabi Stadion)
  135.  02-11-15  RC Lens – AS Nancy 1-0  (Stade Félix Bollaert)
  136.  06-11-15  Go Ahead Eagles – FC Dordrecht 3-0  (Adelaarshorst)
  137.  08-11-15  AFC Tubize – Lierse SK 1-2  (Stade Leburton)
  138.  08-11-15  AA Gent – Sporting Charleroi 1-3  (Ghelamco Arena)
  139.  11-11-15  KRC Gent-Zeehaven – FC Dender 2-2  (PGB-stadion)
  140.  14-11-15  Zwarte Leeuw – KFC Sint Lenaarts 2-0  (Louis Van Roeystadion)
  141.  23-11-15  Eendracht Aalst – Racing Mechelen 2-1  (Pierre Cornelisstadion)
  142.  24-11-15  Jong PSV – Jong Ajax 3-3  (De Herdgang)
  143.  28-11-15  Racing Mechelen – Sint Eloois Winkel 2-2  (Oscar Van Kesbeeckstadion)
  144.  05-12-15  Massenhoven VC dames – OH Leuven dames 2-1  (Terrein Massenhoven)
  145.  06-12-15  FC Mariekerke – KFC Antonia 1-2  (De Witte Molen)
  146.  09-12-15  Royale Union Saint-Gilloise – KMSK Deinze 3-0  (Joseph Marienstadion)
  147.  11-12-15  VVV Venlo – Achilles’29 3-0  (De Koel)
  148.  12-12-15  KFC Sint Lenaarts – Esperanza Pelt 0-0  (A-Terrein)
  149.  13-12-15  Royal Cappellen FC – KFCO Beerschot Wilrijk 0-2  (Stadion Jos Van Wellen)
  150.  13-12-15  RSC Anderlecht – KV Oostende 1-0  (Constant Vanden Stockstadion)
  151.  14-12-15  RSC Anderlecht U21 – Standard U21 7-4  (Nationaal Voetbalcentrum)
  152.  15-12-15  Lille OSC – Stade Lavallois 1-0  (Stade Pierre Mauroy)
  153.  18-12-15  Berchem Sport – Royal Cappellen FC 3-2  (Ludo Coeckstadion)
  154.  19-12-15  Racing Genk – Sint Truiden 3-0  (Cristal Arena)
  155.  19-12-15  OH Leuven – KV Mechelen 3-1  (Den Dreef)
  156.  20-12-15  Club Brugge – RSC Anderlecht 1-4  (Jan Breydel)
  157.  20-12-15  KV Oostende – Standard Luik 4-1  (Albertparkstadion)
  158.  22-12-15  Royal Mouscron-Péruwelz – Sporting Charleroi 0-1  (Le Canonnier)
  159.  27-12-15  SV Zulte Waregem – KV Oostende 1-0  (Regenboogstadion)
  160.  30-12-15  FC Barcelona – Real Betis Balompié 4-0  (Estadi Camp Nou)
  161.  31-01-16  Berchem Sport – KFCO Beerschot Wilrijk 2-0  (Ludo Coeckstadion)
  162.  20-02-16  Gew. Res. KFC Sint Lenaarts A – Gew. Res. Kalmthout 1-5  (Kraaienhorst)
  163.  28-03-16  KSC Grimbergen – K Bocholter VV 1-0  (Prinsenbosstadion)
  164.  03-04-16  Excelsior Kaart – FC Mariekerke 0-3  (A-Terrein)
  165.  08-04-16  Lierse SK – AFC Tubize 2-1  (Herman Vanderpoortenstadion)
  166.  10-04-16  FC Mariekerke – K Witgoor Sport Dessel 3-1  (De Witte Molen)
  167.  14-04-16  KFC Sint Lenaarts – KFC Zwarte Leeuw 2-3  (A-Terrein)
  168.  23-07-16  Lierse SK – FC Eindhoven 2-2  (Terreinen KFC Herenthout)
  169.  30-07-16  KFC Brasschaat – K Mariaburg VK 1-3  (Boshuisje)
  170.  31-07-16  Avanti Stekene – KFC Sint Lenaarts 0-3  (Stadion Groene Putte)
  171.  07-08-16  SK Berlare – ROC Rochois 4-0  (Puitenstadion)
  172.  19-08-16  FC Dordrecht – SC Cambuur 0-1  (Krommedijk)
  173.  09-10-16  Lierse SK – Antwerp 2-0  (Herman Vanderpoortenstadion)
  174.  22-10-16  Gew. Res. KFC Sint Lenaarts A – Gew. Res. Lentezon 3-2  (Kraaienhorst)
  175.  22-10-16  KFC Sint Lenaarts – FC Turnhout 1-2  (A-Terrein)
  176.  05-11-16  Gew. Res. SK Loenhout C – Gew. Res. KFC Sint Lenaarts A 0-2 (De Dorens)
  177.  12-11-16  Gew. Res. KFC Sint Lenaarts A – Gew. Res. Kalmthout 8-1  (Kraaienhorst)
  178.  03-12-16  Lierse SK – Antwerp 2-2  (Herman Vanderpoortenstadion)
  179.  11-12-16  Verbroedering Zwijndrecht – K Berg en Dal VV 0-4  (Kerkenkouter)
  180.  18-12-16  Vigor Wuitens Hamme – KMSK Deinze 3-2  (Gemeentelijk Stadion)
  181.  08-01-17  Eendracht Zele – SK Berlare 0-1  (Stadion Ter Elst)
  182.  15-01-17  KV Woluwe-Zaventem – KFC Rupel Boom 1-2  (Gem. Stadion Zaventem)
  183.  17-02-17  Lommel United – Lierse SK 1-1  (Soevereinstadion)
  184.  18-02-17  Cercle Brugge – OH Leuven 1-0  (Jan Breydel)
  185.  26-02-17  Lierse SK – SV Roeselare 1-1  (Herman Vanderpoortenstadion)
  186.  22-03-17  Duitsland – Engeland 1-0  (Signal Iduna Park)
  187.  29-04-17  Lierse SK – KV Mechelen 0-0  (Herman Vanderpoortenstadion)
  188.  07-05-17  SC Dikkelvenne – KFC Sint Lenaarts 0-3  (Sportcomplex Marc Gevaert)
  189.  14-05-17  KFC Heidebloem Pulderbos – KSK Donk 1-5  (A-Terrein Mastbaan)
  190.  19-07-17  KV Kortrijk – Lille OSC 0-4   (Guldensporenstadion)
  191.  20-07-17  VC Mortsel Oude God – K Hove Sport 5-2   (Terreinen Oude God)
  192.  21-07-17  KFC Nijlen – Beloften Lierse SK 4-2   (Stadion Ophoven)
  193.  25-07-17  KSV Schriek – KFC Katelijne 3-3   (Terreinen Tuindijk)
  194.  26-07-17  K Groen Rood Katelijne – Kessel United 1-2   (Domsstadion)
  195.  29-07-17  KFC Bevel – KVV Berg en Dal 0-2   (Terreinen KFC Bevel)
  196.  30-07-17  KSK Reet – VK Robur Moerzeke 1-5   (Sportcentrum Reet)
  197.  30-07-17  KSK Wavria – Ol. Pir. Deurne-Borgerhout 6-0   (Dolf Vercammen Stadion)
  198.  30-07-17  SK Rita Berlaar – KSC Maccabi 2-2   (Luc De Rijck Stadion)
  199.  19-08-17  KFC Sint Lenaarts – KSC Grimbergen 1-0   (A-Terrein)
  200.  19-08-17  Alberta FC Schilde – KFC Wechelderzande 3-4  (Terreinen AFC Schilde)
  201.  26-08-17  KFC Sint Lenaarts – Lierse SK 0-2  (A-Terrein)
  202.  16-09-17  KSV Roeselare – Cercle Brugge 2-1  (Schiervelde)
  203.  23-09-17  Gew. Res. FC Ekeren – Gew. Res. KFC Sint Lenaarts 1-6  (Bist)
  204.  24-09-17  RB Elzestraat – VK Heindonk 1-0  (Hoge Velden)
  205.  07-10-17  ASV Geel – Dessel Sport 2-0  (De Leunen)
  206.  14-10-17  KSK Heist – Berchem Sport 2-2  (Gemeentelijk Sportstadion)
  207.  15-10-17  KSV Bornem – RC Gent 1-3  (Stadion Het Breeven)
  208.  20-10-17  FC Oss – FC Den Bosch 1-1  (Frans Heesen Stadion)
  209.  21-10-17  Lierse SK – Cercle Brugge 3-2  (Herman Vanderpoortenstadion)
  210.  24-10-17  FC Den Bosch – SC Cambuur 0-2  (Stadion De Vliert)
  211.  27-10-17  Mil’s Angels Machelen – FC Briel Dames 4-3  (Derooverstadion)
  212.  05-11-17  SV Zaffelare – SK Grembergen 0-4  (Terreinen Zaffelare)
  213.  11-11-17  KVC Westerlo – Union Saint-Gilloise 0-1  (Het Kuipje)
  214.  25-11-17  FC Eulegoem – De Pelikaan 3-1  (Terreinen Massenhoven)
  215.  27-11-17  Fortuna Düsseldorf – Dynamo Dresden 1-3  (ESPRIT-Arena)
  216.  15-12-17  OH Leuven – Lierse SK 2-1  (Den Dreef)
  217.  10-02-18  Racing Genk – Zulte Waregem 3-1  (Luminus Arena)
  218.  17-02-18  KFC Nijlen – Esperanza Pelt 2-0  (Stadion Ophoven)
  219.  25-02-18  FC Zemst Sportief – KVC Asse-Terheide 2-3  (Den Turfput)
  220.  11-03-18  SK Grembergen – SV Zaffelare 4-1  (Terreinen SK Grembergen)
  221.  31-03-18  KSK Retie – Lentezon Beerse 3-1  (Vossekot)
  222.  31-03-18  Lierse SK – Excelsior Moeskroen 0-3  (Herman Vanderpoortenstadion)
  223.  08-04-18  K. Berchem Sport – Vigor Wuitens Hamme 0-2  (Ludo Coeckstadion)
  224.  13-04-18  FC Dordrecht – SC Cambuur 0-3  (Krommedijk)
  225.  22-04-18  VK Heindonk – SV Aartselaar B 2-0  (Terreinen Jean Staldeur)
  226.  18-07-18  KFC Ranst – K Lyra Lierse 1-5  (Gemeentelijk Sportcentrum)
  227.  20-10-18  Lierse K. – KMSK Deinze 2-2  (Herman Vanderpoortenstadion)
  228.  08-02-19  FC Eindhoven – Jong PSV 1-2  (Jan Louwers Stadion)
  229.  09-03-19  KFCO Beerschot Wilrijk – KV Mechelen 0-0  (Het Kiel)
  230.  16-03-19  KV Mechelen – KFCO Beerschot Wilrijk 2-1  (AFAS Stadion)
  231.  16-03-19  Lierse K. – Châtelet Farciennes 2-1  (Herman Vanderpoortenstadion)
  232.  17-03-19  Eendracht Termien – KFC Sint Lenaarts 2-2  (Terrein ’t Heke)
  233.  17-03-19  Sint Truiden – AA Gent 0-2  (Stayen)
  234.  28-04-19  KSV Temse – Berchem Sport 1-1  (Fernand Schuermanstadion)
  235.  05-05-19  AA Gent – Club Brugge 0-1  (Ghelamco Arena)
  236.  12-06-19  VV Sliedrecht – Roda’46 5-2  (Sportpark De Lockhorst)
  237.  19-06-19  België – Australië 0-2  (Wilrijkse Pleinen – hockey)
  238.  20-07-19  Zulte Waregem – Willem II 1-1  (Regenboogstadion)
  239.  27-07-19  Waasland-Beveren – Club Brugge 1-3  (Freethiel)
  240.  28-07-19  RSC Anderlecht – KV Oostende 1-2  (Lotto Park)
  241.  03-08-19  K Racing Emblem – KSK Oelegem 2-2   (Terreinen Racing Emblem)
  242.  07-09-19  Lierse K. – RWDM 0-1  (Herman Vanderpoortenstadion)
  243.  28-09-19  Lierse K. – KMSK Deinze 2-0  (Herman Vanderpoortenstadion)
  244.  05-10-19  KFC De Kempen – KSK ’s Gravenwezel-Schilde 2-0  (Staf Jansenstadion)
  245.  30-10-19  KV Mechelen – Sint Truiden 1-2  (AFAS Stadion)
  246.  02-11-19  Gew. Res. KFC Sint Lenaarts C – Gew. Res. KFC Lentezon 3-6  (Kraaienhorst)
  247.  01-12-19  KFC Broechem – KFC Ranst 0-1  (Sportcomplex KFC Broechem)
  248.  11-12-19  SSC Napoli – Racing Genk 4-0  (Stadio San Paolo)
  249.  14-12-19  FC Eulegoem – Noeveren 4-1  (Terreinen K Oelegem SK)
  250.  11-01-20  KFC Sint-Lenaarts – Esperanza Pelt 1-3  (A-Terrein)
  251.  12-01-20  K Ternesse VV – VC Herentals 1-2  (Sportcentrum Brieleke)
  252.  01-02-20  K Zandhoven SK – KSV Schriek 3-0  (Terrein Voetbalstraat)
  253.  21-02-20  Excelsior Essen – KFC Horendonk 7-1 (Oude Baan)
  254.  22-02-20  FC Berlaar-Heikant – KFC De Kempen 2-2  (Melkouwensteenweg)
  255.  29-08-20  KFC Ranst – KFC Sint-Lenaarts 3-2  (Gemeentelijk Sportcentrum)
  256.  13-09-20  FC Oxford Hemiksem – KFC Volharding Wintam 0-4  (Rode Kruisplein)
  257.  30-09-20  KFC Antonia – KSK Kalmthout 1-0  (A-terrein)
  258.  07-10-20  KFC Martinus-Halle – KFC Berendrecht 0-1  (Lotelingenlaan)
  259.  22-07-21  AA Gent – Vålerenga IF 4-0  (Ghelamco Arena)
  260.  01-08-21  KFC Sint-Job* – KSC Grimbergen 1-1 *wns  (Peter Benoitstadion)
  261.  29-08-21  KFC Lint – KSV Bornem 3-4  (Complex KFC Lint)
  262.  19-09-21  KFC Pulle – KFC Grobbendonk 2-2  (Complex Torenstraat)  
  263.  13-03-22  RSC Anderlecht – Antwerp 2-1  (Lotto Park)
  264.  01-04-22  Lierse SK – Waasland-Beveren 2-0  (Herman Vanderpoortenstadion)
  265.  17-04-22  Waasland-Beveren – Moeskroen 2-0  (Freethielstadion)
  266.  18-04-22  AA Gent – RSC Anderlecht 0-0  (Koning Boudewijnstadion)